بيمه­­ عمر و پس­ انداز آتيه فرزندان


والدين و سرپرستان محترم، شركت بيمه نوين براي تامين هزينه تحصيلات، جهيزيه و ازدواج فرزندان شما و رفع نگراني در مورد آينده آن­ها، بيمه­ نامه «آتيه فرزندان» را با شرايط و مزيت­هاي عالي ارائه كرده است كه با تهيه آن مي­توانيد عزيزان دلبندتان را از آغاز تولد تا 18 سالگي زير پوشش انواع خدمات بيمه عمر و پس­انداز قرار دهيد.

بيمه‌نامه‌هاي اشخاص

بیمه های عمر انفرادی

 • بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری
 • بیمه نامه عمر ساده زمانی و مانده بده کار


الف- بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری

آيا تا به حال براي تأمين مالي ايام بازنشستگي فكر كرده‌ايد؟ آيا مايل نيستيد علاوه بر حقوق بازنشستگي و پاداش هاي پايان خدمت، سرمايه يا مستمري به عنوان مكمل آن داشته باشيد؟ براي تأمين آتيه فرزندان تان و فراهم آوردن سرمايه‌اي مناسب براي آنان چه برنامه‌اي داريد؟ براي كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌اي داريد؟ آيا مي‌دانيد درمان بيماري هاي صعب العلاج چه مخارج سنگيني دارد؟ قطعاً بارها به اين موضوعات فكر كرده‌ايد و معمولاً تلاش مي‌كنيد تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالي مناسبي براي خود و خانواده فراهم كنيد اما همواره نگران آن هستيد كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد يافت. براي حفظ ارزش پس‌اندازهاي خود چه راه‌حلي داريد؟ بيمه عمر و سرمايه‌گذاري بیمه نوین اين امكان را براي شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌هاي بيمه‌اي و كاهش تبعات سنگين حوادث و اتفاقات ناگوار زندگي، امكان سرمايه‌گذاري حق‌بيمه‌هاي پرداختي فراهم گردد تا بدين ترتيب ضمن حفظ قدرت خريد پس‌اندازها، سرمايه‌اي مطمئن و مناسب براي استفاده شما و يا ديگر اعضاي خانواده تشكيل گردد.

بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری چیست؟

شما بر پايه نيازهاي خود و خانواده، در ابتدا ميزان سرمايه لازم براي پوشش خطر فوت را انتخاب مي‌كنيد و با توجه به توان مالي خود، مبالغ حق بيمه و نحوه پرداخت آن را برمي‌گزينيد. حق بيمه‌هاي پرداختي شما پس از كسر حق بيمه لازم براي پوشش فوت و پوشش های اضافی به اندوخته سرمایه گذاری شما افزوده می شود.

اندوخته سرمايه‌گذاري شما با اختصاص نرخ سود تضميني انباشته شده و طي سال هاي بعد با افزوده شدن حق‌بيمه‌ها و سود آنها افزايش يافته و سرمايه‌اي مناسب و مطمئن براي رفع نيازهاي احتمالي و برنامه‌هاي آينده شما خواهد بود.

در پايان مدت بيمه، موجودي اندوخته سرمايه‌گذاري و سود آن به اضافه مبالغ اضافي ناشي از تخصيص سود مشاركت در منافع به شما پرداخت مي‌شود. در صورت فوت بيمه‌شده در خلال مدت بيمه نيز، سرمايه بيمه‌اي به علاوه موجودي اندوخته سرمايه‌گذاري در هر زمان به بازماندگان يا افراد تعيين شده، پرداخت خواهد شد.

ب- بیمه نامه عمر ساده زمانی

ما همواره نگران وضعيت خانواده خود هستيم و براي بهبود شرايط زندگي آنها تلاش مي‌كنيم. مطمئناً زندگي بدون بيم و هراس لذت بيشتري خواهد داشت، اما خطرات و حوادث، بخش جدايي ناپذير زندگي ماست. بدین منظور بايد جهت كاهش تبعات اين خطرات و حوادث چاره‌اي انديشيد. همه ما بارها به كيفيت زندگي و سرنوشت خانواده خود، در صورتي كه ما را از دست بدهند، فكر كرده‌ايم. آيا براي كاهش اين نگراني‌ها راه حلي وجود دارد؟

بيمه عمر ساده زماني براي شما بهترين گزينه است اگر

 • نان‌آور خانواده‌تان هستيد

 • بدون شما، خانواده‌تان زندگي سختي خواهند داشت

 • صاحب مشاغل پر مخاطره هستيد

 • بيمه‌اي با حداقل پوشش ها و كمترين هزينه را جستجو مي‌كنيد

بیمه عمر ساده زمانی چیست؟

در ابتدا شما بر اساس نيازها و نحوه زندگي خود تعيين مي‌نمایید كه در صورت بروز اتفاقي ناگوار (فوت به هر علت)، خانواده‌تان به چه ميزان تأمين مالي نيازمندند. سپس تصميم مي‌گيريد كه تا چه مدت مي‌خواهيد در این خصوص رفع دغدغه نموده و از این پوشش برخوردار باشيد. پس از تعیین موارد ذکر شده و خرید بیمه نامه عمر ساده زمانی، در صورت وقوع فوت در خلال مدت تعيين شده، بلافاصله سرمايه بيمه به كساني كه از قبل تعيين كرده‌ايد پرداخت خواهد شد. در واقع در اين بيمه‌نامه، اطمينان خاطر مهمترين چيزي است كه با پرداخت حق‌بيمه بدست مي‌آورید. در مقايسه با تعهد شركت بيمه، شما حق بيمه ناچيزي مي‌پردازيد. اين بيمه‌نامه، كمترين حق بيمه را در مقابل ارائه پوشش خطر فوت دارد. مبلغ لازم جهت خریداری این بیمه نامه به صورت یکجا در ابتدای مدت تعیین شده پرداخت می گردد. لازم به ذکر است مبلغ مذکور قابلیت پرداخت به صورت اقساطی طی یکسال را نیز خواهد داشت.

ویژگی های بیمه عمر ساده زمانی

 • پرداخت سرمايه در صورت فوت بيمه‌شده به هر علت.

 • پرداخت سرمايه به صورت مستمري.

 • مصون بودن سرمایه بیمه از ادعای طلبکاران.

 • معافيت های مالياتي (ماده 136 و 137 قانون مالیات های مستقیم)

 

 • معافيت از قوانين انحصار وراثت.

بیمه نامه عمر مانده بدهکار

اين بيمه نامه در راستاي جبران تعهد بازپرداخت وام در بانك ها و مؤسسات مالي تهيه و ارائه شده است. در وام هايي كه به اقساط مستهلك مي‌شوند، اگر بيمه‌شده قبل از پايان مدت وام فوت شود، بديهي است كه پرداخت بقيه اقساط به عهده بازماندگان قرار مي‌گيرد. در بيمه عمر مانده بدهكار، بيمه‌گر متعهد مي‌شود كه در صورت فوت وام گيرنده در هر زمان از دوره بازپرداخت وام، مابقي تعهدات وام وي را به بانك يا مؤسسه مالي مورد نظر بپردازد.

ویژگی های بیمه نامه عمر مانده بدهکار

 • پرداخت مانده بدهی وام بیمه شده در صورت فوت.

 

 • ايجاد احساس آرامش خاطر در خصوص عدم انتقال بدهي هاي فرد وام گيرنده به خانواده وي پس از فوت فرد.

 

 • اطمينان مؤسسات وام دهنده از دريافت كامل وام هاي پرداختي به افراد، در صورت فوت آنان.