اخبار

بیمه نوین خسارت ۲ میلیارد و پانصد میلیون ریالی پرونده خسارت بیمه عمر را پرداخت کرد

بیمه نوین خسارت ۲ میلیارد و پانصد میلیون ریالی بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری را پرداخت کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، این شرکت چک خسارت بیمه‌نامه عمر و سرمایه گذاری، بیمه شده ارومیه ای خود را که پس از گذشت یک ماه از خریداری بیمه نامه در حادثه تصادف جاده ای فوت کرده بود، به خانواده وی تقدیم کرد.

رشد ۲۲۱ درصدی سود خالص بیمه نوین در سال ۹۶/ رشد ۳۴.۶ درصدی پرتفوی در سه ماهه نخست سال ۹۷

 مدیرعامل بیمه نوین از رشد ۲۲۱ درصدی سود خالص در سال ۹۶ نسبت به سال قبل و همچنین کاهش ‏‏۳۸ درصدی زیان انباشته در قالب برنامه پیش‌بینی شده و حفظ کیفیت مناسب پرتفوی بیمه‌ای این شرکت خبر داد.

صورت های مالی، تصویب و اعضای هیأت مدیره انتخاب شدند

 مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین صبح روز یکشنبه ۳۱ تیرماه ۱۳۹۷، برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ با حضور بیش از ۹۳ درصد سهامداران در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در آغاز مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه نوین (سهامی عام) حاضران، محمد هادی افشاری را به عنوان رئیس، امیر شفیعی و محمد بدیعی جاریانی را به عنوان ناظران و شقایق دیلمی پور را به عنوان منشی جلسه انتخاب کردند، در این جلسه نماینده بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشت.

مدیرعامل بیمه نوین، نماینده سندیکای بیمه گران ایران در شورای عالی بیمه شد

 حسین کریمخان زند با نظر اعضای شورای عمومی، به عنوان نماینده سندیکای بیمه گران ایران در شورای عالی بیمه انتخاب شد.به گزارش روابط عمومی بیمه نوین به نقل از سندیکای بیمه گران ایران، با اجماع مدیران عامل عضو شورای عمومی، حسین کریمخان زند مدیرعامل بیمه نوین برای یک دوره سه ساله به عنوان نماینده سندیکا در شورای عالی بیمه انتخاب شد.

بیمه نوین با نماد "نوین" در بازار دوم فرابورس ثبت شد

 نماد معاملاتی شرکت بيمه نوين (سهامي عام) پس از احراز شرايط پذيرش در بازار دوم فرابورس درج نماد شد.به گزارش روابط عمومي بیمه نوين، شرکت بيمه نوين (سهامي عام) پس از احراز شرايط پذيرش به عنوان يکصد و هفتاد و نهمين نماد معاملاتي و يکصدمين شرکت در بازار دوم فرابورس درج نماد شد.

ارائه پوشش درمان تکمیلی به بیمه شدگان عمر بیمه نوین در طرح شایگان

 به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، وحیدرضاجمالی؛ مدیربیمه های اشخاص انفرادی بیمه نوین با اعلام این خبر افزود: خدمت جدید با عنوان طرح شایگان در راستای تکریم و قدردانی از بیمه گذاران خوش حساب بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه نوین با هدف پوشش نیازهای بیمه ای مشتریان ارزنده این شرکت طراحی و روانه بازار شده است.

هم افزایی صنایع نفت و بیمه نیازمند ارتباط و شناخت دوسویه است

مدیرعامل بیمه نوین: همکاری صنایع نفت و بیمه نیازمند دانش افزایی و از آن مهم تر ایجاد ارتباط و شناخت دو سویه از ظرفیت ها، چالش ها و توانمندی های موجود است.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه نوین، حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل بیمه نوین در بازدید از غرفه این شرکت و در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اعلام این مطلب افزود: علی رغم استقبال صنایع و کسب و کارهای مختلف از رویداد مهمی مانند نمایشگاه نفت، حضور کم رنگ شرکت های بیمه در این رخداد به عنوان صنعتی کاملاً مرتبط با بخش های مختلف صنعت نفت ایران حکایت از بی توجهی و یا بی رغبتی صنعت بیمه به سرمایه گذاری و مشارکت در این صنعت است.

شورای عالی بیمه، موارد خارج از تعهد بیمه گر در بیمه شخص ثالث را اعلام کرد

شورای عالی بیمه در اجرای تبصره «۲» ماده (۲۱) قانون بیمه اجباری خسارات واردشده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه - مصوب ۱۳۹۵، موارد خارج از تعهد بیمه گر را به شرکت های بیمه اعلام کرد.

تقویت ساختارها و بهبود الگوهای خدمت رسانی نیاز صنعت بیمه است

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در جمع مدیران و رؤسای شعب بیمه نوین تقویت ساختارها و بهبود الگوهای خدمت رسانی نیاز صنعت بیمه است . دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران: صنعت بیمه برای تقویت ساختار و بهبود الگوهای خدمت رسانی خود نیازمند نگاه و تفکر سیستمی است.

اعلام شعب کشیک بیمه نوین در ایام نوروز

 واحدهای ستادی و شعب منتخب بیمه نوین با هدف آسایش و دسترسی بیمه گذاران به خدمات مطلوب در ایام تعطیلات نوروز آماده خدمت رسانی به مشتریان است.به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در روزهای ۲۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۶ و ۲، ۴، ۱۱و ۱۲ فرودین ماه سال ۱۳۹۷ واحدهای ستادی و شعب منتخب این شرکت آماده ارائه خدمات بیمه ای به مشتریان است.

رئيس كل بيمه مركزي: مسافران داخلي و خارجي بيمه مي‌شوند

رئيس كل بيمه مركزي گفت: هر چند در ايران بيمه مسافران داخلي و خارجي اختياري است اما شركت‌هاي بيمه‌اي كشور آمادگي ارائه خدمات بيمه‌اي به مسافران را دارند.به گزارش روابط عمومي بيمه نوين به نقل از ايرنا، سيد محمد كريمي، در خصوص بيمه مسافراني كه از كشور خارج و يا به كشور وارد مي شوند، گفت: در برخي از كشورها بيمه مسافراني كه خارج و يا داخل مي شوند اجباري و در برخي از كشورها اين بيمه اختياري است.

بيمه‌ نوين در رضايت‌مندي مشتري شرکت برتر شد

مجيد باقي مدير روابط عمومي بيمه نوين از انتخاب شرکت بيمه نوين به عنوان برترين شرکت بيمه‌اي در حوزه رضايت‌مندي مشتري خبر داد.به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، باقي گفت: آرش بابايان، مدير بازاريابي بيمه نوين تنديس برترين شرکت بيمه‌اي در حوزه رضايت‌مندي مشتري را از حجت‌الاسلام‌والمسلمين دکتر مصباحي مقدم عضو کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي و رئيس کميسيون طرح تحول اقتصادي دريافت کرد.